İçerde’den Muhteşem Final

İçerde’den Muhteşem Final

İçerde Muhteşem bir finalle izleyicilerine veda etti.

Aslında bitmemeliydi, dedik durduk ama her güzel şey gibi İçerde‘de bitti. Şimdiden söylüyorum, Hala finali izlemeyen varsa konu Spoiler içerir sonra uyarmadı demeyin. (Yazı için biraz geç kaldım ama kusura bakmayın)

Şimdiden adını Türk Dizi tarihine altın harflerle yazdıran ve sonuyla (Poyraz Karayel gibi) insanı fıtık etmedi. Sonunda iyiler kazandı.

İki kardeşi daha küçücük çocukken ayıran Celal, bölümler boyunca kardeşler birbirlerini öldürsün diye elinden geleni yaptı.

Final Bölümünde Minik‘le (Seyithan Özdemir) başlayan ölümler silsilesi işin Celal için iyiye doğru gitmediğini kanıtlar nitelikteydi ama son dakikada dizi bize olmadık birşey yapar mı diye hep diken üstünde durduk.

Davut‘un (Rıza Kocaoğlu) ölümü de eklenince sona çok az kalmıştı. (ama Cidden Davut olabilecek en iyi şekilde diziye veda etti)

Yılmaz Brothers ile “Hızlı olan kazanır” anında kalplerimiz yerinden çıkacak gibiydi. Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert-Umut (Aras Bulut İymenli) Karakteri gerçekten kuvvetliydi. İzleyenleri kendilerine öyle çektiler ki o son sahne biterken herkes ne oldu sorusuna cevap bulmak istiyordu.

ve İşte geldik ustaya her rolün altından ustaca kalktığı gibi Celal (Çetin Tekindor) rolünde de çok iyi bir oyunculuk çıkardı. Olsa olsa böyle bir kötü adam böyle konuşur, böyle hareket eder dedik.

İçerde dizisi bizler için tekrar tekrar izlenebilecek bir dizi oldu. Sonu insanı gıcık etmeyen, olması gerektiği gibi başlayıp, olması gerektiği gibi biten bir efsane oldu.

Daha anlatılması gereken çok oyuncu var dizide biliyorum ama final üzerinden gittiğim için çok dallandırıp, budaklandırmak istemedim. Yoksa bütün oyuncular harika oynayarak diziye kendilerini çok güzel yansıttılar.

Şimdi Size Hızlı olan Kazanır’ın ardından gelen sorularımıza cevap veren o Videoyla veda ediyorum.

 

DincerDegre